Żegnaj zimo,witaj wiosno.


 

Nasz tradycyjny pociąg na pierwszy dzień wiosny, podczas którego mieliśmy topić Marzannę oczywiście się nie odbędzie.

 

Bardzo nam z tego powodu smutno, ponieważ już od wielu, wielu lat w ten sposób wspólnie z Wami witaliśmy wiosnę i przepędzaliśmy zimę!

 

Ten pierwszy pociąg był też dla nas ważny, bo w symboliczny sposób rozpoczynał nasz sezon wycieczek, w których tak licznie uczestniczycie.

 

Zawsze zapraszamy Was na wycieczki w plener. Dziś apelujemy: ZOSTAŃCIE W DOMU! Dbajcie o siebie i swoich najbliższych, tak żebyśmy się wszyscy mogli w dobrym zdrowi i doskonałych humorach jak najszybciej spotkać na polanie w Runowie!

 

Ale nie zapominajmy! W sobotę PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!

Wy zostańcie w domu - my utopimy Marzanną za Was!

 

W sobotę (21.03.2020) o godzinie 11.00 zapraszamy na filmową relację topienia Marzanny, którą będziecie mogli zobaczyć w domu. Mamy nadzieję, że będziecie z nami, tym razem wirtualnie! Relacja będzie dostępna na naszej stronie na Facebooku.

 

Do zobaczenia!

 

Przy okazji zachęcamy do wsparcia naszego Stowarzyszenia waszym 1% podatku. Ten sezon nie zaczyna się dobrze. Bez wpływów z biletów będzie nam bardzo trudno utrzymać naszą kolej wąskotorową. Wpływy z 1% pomogą przetrwać nam trudny czas. Nasz numer KRS: 0000184512