Podróż po tajemniczych miejscach Powiatu Piaseczyńskiego

W lipcu zabytkowy Autosan znów ruszy w trasę po Powiecie Piaseczyńskim, a Stanisław Hofman opowie o niezwykłych, nieznanych lub leżących poza utartymi szlakami zabytkach i ciekawostkach. To wskapniała okazja, aby poznać historię miejsc w najbliższej okolicy.

Nie trzeba jechać na koniec świata, aby przeżyć przygodę i zobaczyć coś ciekawego!

Mieszkasz w Powiecie Piaseczyńskim od urodzenia? Może sprowadziłeś się tu niedawno? A może interesują Cię ciekawe miejsca wokół Warszawy? Te wycieczki są dla wszystkich – dzięki naszemu niezawodnemu przewodnikowi Stanisławowi Hofmanowi, poznasz historię regionu, nieznane miejsca ukryte poza głównymi drogami, ciekawostki, a przede wszystkim zachwycisz się różnorodnością okolic Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Tarczyna i Prażmowa. 

10 lipca - wycieczka "Od Tarczyna do Prażnowa" - będziemy zwiedzać zachodnią część naszego powiatu, poza głównymi turystycznymi szlakami znajdziemy piękna miejsca i niezwykłej historii.

24 lipca - wycieczka "Góra Kalwaria i okolice" - sprawdzimy ile ciewych miejsc można znaleźć w Górze Kalwarii i okolicach - niektóre z pewnością Was zaskoczą.

O tym wszystkim dowiecie się podczas wycieczki naszym zabytkowym autobusem. Podczas wycieczki przewodnik będzie opowiadał o tym co pojawi się za oknami i o terenach przez które będziemy przejeżdżać. W najciekawszych miejscach, lub przy takich gdzie nie da się dojechać, zatrzymamy się i dojdziemy na piechotę. 

Wyjazd ze stacji Piaseczno Miasto (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 10:00.

Planowany powrót ok. 13:00.

Informacje i zakup biletów na stronie www.kolejka-piaseczno.pl

Bilety w cenie 10 zł.

Wycieczki Zabytkowym autobusem po Powiecie Piaseczyńskim są dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie.