LATO Z KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ

Nadeszła piękna upalna letnia pogoda. Zapraszamy na odpoczynek na łonie natury w siedlisku Runów - z dala od wielkomiejskiego hałasu i spiekoty - połączony z przejazdem kolejką wąskotorową. Jeździmy w każdą sobotę i niedzielę. Gwarantujemy udany relaks i dobrą zabawę

  • 19 i 26 września (czwartek) - Pożegnanie lata z kolejką wąskotorową - Zapraszamy dzieci, zorganizowane grupy, przedszkola, entuzjastów kolejki, indywidualne osoby oraz wszystkich amatorów czynnego wypoczynkuPrzejazd kolejką na trasie Piaseczno - Złotoklos - Piaseczno. Odpoczynek na świeżym powietrzu i ognisko (2,5 h) na polanie leśnej w Runowie. Zabawy, konkursy i gry sportowe. Zabieramy własny prowiant i napoje. Odjazd pociągu z Piaseczna w dniu 19 września o godzinie 9.00. Powrót do Piaseczna ok. godz.13.00, a w dniu 26 wrzesnia odjazd o 10:00 a powrót ok. godz. 14.00.
  • 21 i 28 września (sobota) -  Pociąg Warszawskich Linii Turystycznych prowadzony przez Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej wraz z Zarządem Transportu Miejskiego. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 14.20, powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową "51" (szczegóły na stronie głównej w zakładce WLT). Przejazd kolejką na trasie Piaseczno - Złotokłos - Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie.
  • 22 i 29 września oraz(niedziela) - Niedziela z kolejką wąskotorową. Odjazd pociągu z Piaseczna o godzinie 11.00, powrót ok. godz. 15.00. Przejazd na trasie Piaseczno - Tarczyn - Piaseczno. Piknik i ognisko na polanie w Runowie (ok. 2,5 godz.). Zapewniamy (za dodatkową odpłatnością): catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą oraz bryczką konną po lesie. 22 września - na pożegnanie lata i powitanie złotej polskiej jesieni - wspólne pieczenie ziemniaków na ognisku.